Wanpis
Witaj!
Jesteś na forum HAD (Hidden All Datas) Tzn. Wszystkie lokacje, dane o graczach, KP, Ich obecność, dosłownie wszystko jest ukryte, by urozmaicić rozgrywkę, uczynić ją realniejszą. Nie masz wstępu do danych postaci innych, tak jak oni nie mają do Twojej. Nie widzisz ich przygody, a oni Twojej. Tematy są sukcesywnie ujawniane przed Tobą, w miarę odwiedzania kolejnych lokacji.


Konkurs na Admina

Forum w realiach One Piece.
Wanpis

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji. Do gry jednak wymagana jest minimalna znajomość realiów One Piece. Polecam zatem Mange, Animę, bądź One Piece Wiki.

Wersja Polska
Wersja angielska (o wiele bardziej obszerna)


Helpline - 38350817 [GG]

Zapraszamy!
Wanpis
Witaj!
Jesteś na forum HAD (Hidden All Datas) Tzn. Wszystkie lokacje, dane o graczach, KP, Ich obecność, dosłownie wszystko jest ukryte, by urozmaicić rozgrywkę, uczynić ją realniejszą. Nie masz wstępu do danych postaci innych, tak jak oni nie mają do Twojej. Nie widzisz ich przygody, a oni Twojej. Tematy są sukcesywnie ujawniane przed Tobą, w miarę odwiedzania kolejnych lokacji.


Konkurs na Admina

Forum w realiach One Piece.
Wanpis

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji. Do gry jednak wymagana jest minimalna znajomość realiów One Piece. Polecam zatem Mange, Animę, bądź One Piece Wiki.

Wersja Polska
Wersja angielska (o wiele bardziej obszerna)


Helpline - 38350817 [GG]

Zapraszamy!
Wanpis
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wanpis

One Piece PBF
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Propozycja nowego Szatańskiego Owocu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
LordWakerlic




Liczba postów : 1
Join date : 12/11/2012

Karta Postaci
Poziom bezpieczeństwa:
Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Left_bar_bleue3/3Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty_bar_bleue  (3/3)

Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty
PisanieTemat: Propozycja nowego Szatańskiego Owocu   Propozycja nowego Szatańskiego Owocu EmptyWto Lis 13, 2012 12:14 am

Witam. Chciałbym zaproponować nowy Szatański Owoc. Owoc Telekinezy (Owoc Mocy - bodajże Gengi Gengi no Mi lub Owoc Energii). Nazwę niech wybierze Administracja) Zdolności otrzymane po zjedzeniu tego owocu przypominały by zdolności, które mają Jedi z gwiezdnych wojen. Przemieszczanie przedmiotów, tworzenie fal energetycznych, zdolność stworzenia tarczy z energii. Coś pomiędzy zdolnością Jedi a zdolnością Jean Grey z X-Man. Siła tego owocu była by zależna od punktów mocy. Na początku gracz posiadający tą zdolność (mam nadzieje, że ja ) potrafiłby poruszać niewielkie przedmioty i tworzyć fale uderzeniowe przypominające podmuchy wiatru, a wraz z zwiększaniem punktów mocy, zwiększałyby się jego umiejętności. Mógłby potem podnosić i przemieszczać ludzi, większe przedmioty, armaty i wiele wiele innych. Mam nadzieję, że pomysł spodoba się Administracji. Myślę, że jest to to bardzo ciekawy owoc i jego pojawienie się na forum urozmaiciło by rozgrywkę. Gdyby taki owoc powstał bardzo by mi zależało na tym aby go dostać ale to już zależy od mojej Karty Postaci. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Liczba postów : 60
Join date : 20/10/2012

Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja nowego Szatańskiego Owocu   Propozycja nowego Szatańskiego Owocu EmptyWto Lis 13, 2012 6:17 am

Jasne. Bardzo ciekawy pomysł na owoc! Smile
Proponujemy nazwę Dengen Dengen no mi - Dengen = moc.
Będzie kosztować około 300-400 punktów.
Powrót do góry Go down
Mystogan

Mystogan


Liczba postów : 1
Join date : 09/12/2012

Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja nowego Szatańskiego Owocu   Propozycja nowego Szatańskiego Owocu EmptyNie Gru 09, 2012 7:59 am

Nazwa : Owoc ciał niebieskich(Owoc kosmosu)
Typ : Paramecia
Opis
: Użytkownik potrafi strzelać i używać mocy kosmosu w dowolny sposób.
Tworzenie meteorów i innych kosmicznych rzeczy kub zwiększenie szybkości
i siły to możliwości tego owocu.

Zdjęcie : Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Meteor
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Liczba postów : 60
Join date : 20/10/2012

Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja nowego Szatańskiego Owocu   Propozycja nowego Szatańskiego Owocu EmptyNie Gru 09, 2012 7:07 pm

Owoc wyceniamy na 400 punktów, ale bez zwiększania siły. Szybkość owszem.
+Nie tolerujemy niestety postaci kanonicznych. Nawet z innych anime... Sad
To tak nawiasem przy składaniu KP się tym zajmiemy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja nowego Szatańskiego Owocu   Propozycja nowego Szatańskiego Owocu Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycja nowego Szatańskiego Owocu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wanpis :: Informacje :: Propozycje-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje